07

Apr

Ronde van Vlaanderen

  • KBC
  • Proximus
  • Nieuwsblad
  • Lidl
  • Lotto
  • Sport Vlaanderen
  • Toerisme Vlaanderen
  • Antwerpen
  • Stad Oudenaarde
  • Online wielerquiz van Flanders Classics en Proximus

    Online wielerquiz van Flanders Classics en Proximus

    Test je koerskennis tijdens onze online video quiz. Download de app en speel mee vanaf 31/03!

Resultaten 2018

  • Italy
    1. Marta Bastianelli
  • Netherlands
    2. Annemiek Van Vleuten
  • Denmark
    3. Cecilie Ludwig
  • Italy
    4. Sofia Bertizzolo
  • Netherlands
    5. Ellen Van Dijk
  • Poland
    6. Katarzyna Niewiadoma
  • Netherlands
    7. Chantal Blaak
  • Germany
    8. Lisa Brennauer
  • Netherlands
    9. Lucinda Brand

Recordhouders

  • Netherlands
    Mirjam Melchers – Van Poppel
  • Germany
    Judith Arndt
Bekijk de geschiedenis

Deelnemende teams 2019

Boels Dolmans Cycling Team (Women UCI)
Mitchelton Scott (Women UCI)
CCC-Liv
Trek - Segafredo (WT)
Team Sunweb (Women UCI)
Canyon SRAM Racing (Women UCI)
WNT - Rotor Pro Cycling (Women UCI)
Team Virtu Cycling Women (Women UCI)
Valcar Cylance Cycling (Women UCI)
Movistar Team Women
team Tibco - Silicon Valley Bank
Parkhotel Valkenburg (Women UCI)
Alé Cipollini (Women UCI)
FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope (Women UCI)
BIGLA (Women UCI)
BTC City Ljubljana (Women UCI)
Astana Womens Team (Women UCI)
Lotto Soudal Ladies (Women UCI)
Doltcini - Van Eyck Sport (Women UCI)
Aromitalia Vaiano (Women UCI)
Health Mate - Ladies Team (Women UCI)
Servetto Piumate Beltrami (Women UCI)
Bepink (Women UCI)
Hitec Products - Birk Sport (Women UCI)

Boels Dolmans Cycling Team (Women UCI)

  • Netherlands
    1. Chantal Blaak
  • Belgium
    2. Jolien D'Hoore
  • Denmark
    3. Amalie Dideriksen
  • Netherlands
    4. Jip van den Bos
  • Netherlands
    5. Amy Pieters
  • Luxembourg
    6. Christine Majerus
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Mitchelton Scott (Women UCI)

  • Netherlands
    11. Annemiek van Vleuten
  • Australia
    12. Sarah Roy
  • Australia
    13. Amanda Spratt
  • Australia
    14. Gracie Elvin
  • Australia
    15. Grace Brown
  • Australia
    16. Jessica Allen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

CCC-Liv

  • Netherlands
    21. Marianne Vos
  • Netherlands
    22. Riejanne Markus
  • Netherlands
    23. Paulien Rooijakkers
  • South Africa
    24. Ashleigh Moolman-Pasio
  • Netherlands
    25. Jeanne Korevaar
  • Belgium
    26. Valerie Demey
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Trek - Segafredo (WT)

  • France
    31. Audrey Cordon Ragot
  • Finland
    32. Lotta Pauliina Lepistö
  • Italy
    33. Elisa Longo Borghini
  • Netherlands
    34. Ellen van Dijk
  • United States
    35. Ruth Winder
  • Germany
    36. Trixi Worrack
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Sunweb (Women UCI)

  • Netherlands
    41. Lucinda Brand
  • Netherlands
    42. Julia Soek
  • Canada
    43. Leah Kirchmann
  • Germany
    44. Lianne Lippert
  • Netherlands
    45. Floortje Mackaij
  • United States
    46. Coryn Rivera
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Canyon SRAM Racing (Women UCI)

  • Belarus
    51. Alena Amialiusik
  • Italy
    52. Elena Cecchini
  • Germany
    53. Lisa Klein
  • Poland
    54. Katarzyna Niewiadoma
  • United States
    55. Alexis Ryan
  • Australia
    56. Tiffany Cromwell
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

WNT - Rotor Pro Cycling (Women UCI)

  • Netherlands
    61. Kirsten Wild
  • Germany
    62. Lisa Brennauer
  • Spain
    63. Ane Santesteban Gonzalez
  • Italy
    64. Lara Vieceli
  • Italy
    65. Erica Magnaldi
  • Austria
    66. Sarah Rijkes
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Virtu Cycling Women (Women UCI)

  • Italy
    71. Marta Bastianelli
  • Italy
    72. Barbara Guarischi
  • Netherlands
    73. Anouska Koster
  • Denmark
    74. Christina Malling Siggaard
  • Poland
    75. Katarzyna Pawlowska
  • Italy
    76. Sofia Bertizzolo
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Valcar Cylance Cycling (Women UCI)

  • Italy
    81. Elisa Balsamo
  • Italy
    82. Marta Cavalli
  • Italy
    83. Maria Giulia Confalonieri
  • Netherlands
    84. Vittoria Guazzini
  • Italy
    85. Silvia Persico
  • Italy
    86. Ilaria Sanguineti
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Movistar Team Women

  • Spain
    91. Aude Biannic
  • Spain
    92. Alicia Gonzalez Blanco
  • Spain
    93. Sheyla Gutierrez Ruiz
  • Poland
    94. Malgorzata Jasinska
  • Spain
    95. Lourdes Oyarbide Jimenez
  • Spain
    96. Gloria Rodriguez Sanchez
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

team Tibco - Silicon Valley Bank

  • Netherlands
    101. Nina Kessler
  • Canada
    102. Alison Jackson
  • Australia
    103. Brodie Chapman
  • Netherlands
    104. Rozanne Slik
  • United States
    105. Lauren Stephens
  • United States
    106. Kendall Ryan
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Parkhotel Valkenburg (Women UCI)

  • Belgium
    111. Sofie De Vuyst
  • Netherlands
    112. Esther Van Veen
  • Belgium
    113. Ann-Sophie Duyck
  • Netherlands
    114. Roxane Knetemann
  • Netherlands
    115. Marit Raaijmakers
  • Netherlands
    116. Nina Buijsman
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Alé Cipollini (Women UCI)

  • Australia
    121. Chloe Hosking
  • Italy
    122. Soraya Paladin
  • Colombia
    123. Diana Peñuela Martinez
  • Japan
    124. Eri Yonamine
  • Italy
    125. Nadia Quagliotto
  • Germany
    126. Romy Kasper
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope (Women UCI)

  • Sweden
    131. Emilia Fahlin
  • Germany
    132. Charlotte Becker
  • France
    133. Eugénie Duval
  • France
    134. Maëlle Grossetete
  • Australia
    135. Shara Gillow
  • Australia
    136. Lauren Kitchen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

BIGLA (Women UCI)

  • Denmark
    141. Cecilie Uttrup Ludwig
  • New Zealand
    142. Mikayla Harvey
  • Denmark
    143. Julie Leth
  • Italy
    144. Maria Vittoria Sperotto
  • United States
    145. Leah Thomas
  • Italy
    146. Martina Alzini
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

BTC City Ljubljana (Women UCI)

  • Slovenia
    151. Urska Pintar
  • Croatia
    152. Mia Radoti
  • Sweden
    153. Hanna Nilsson
  • Russia
    154. Anastasiia Chursina
  • Netherlands
    155. Monique van de Ree
  • Netherlands
    156. Maaike Boogaard
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Astana Womens Team (Women UCI)

  • Canada
    161. Marie Soleil Blais
  • Italy
    162. Elena Pirrone
  • Kazakhstan
    163. Faina Potapova
  • Cuba
    164. Jeydy Pradera Bernal
  • Mexico
    165. Lizbeth Salazar Vazquez
  • Cuba
    166. Arlenis Sierra
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Lotto Soudal Ladies (Women UCI)

  • Belgium
    171. Annelies Dom
  • Belgium
    172. Lotte Kopecky
  • Netherlands
    173. Demi De Jong
  • Belgium
    174. Julie Van De Velde
  • Belgium
    175. Kelly Van Den Steen
  • United Kingdom
    176. Danielle Christmas
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Doltcini - Van Eyck Sport (Women UCI)

  • France
    181. Pascale Jeuland
  • Portugal
    182. Daniela Alexandre Reis
  • Belgium
    183. Jesse Vandenbulcke
  • Netherlands
    184. Bryony Van Velzen
  • France
    185. Severine Eraud
  • France
    186. Victoire Berteau
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Aromitalia Vaiano (Women UCI)

  • Lithuania
    191. Rasa Leleivyte
  • Italy
    192. Carmela Cipriani
  • Italy
    193. Giulia Marchesini
  • Italy
    194. Letizia Borghesi
  • Italy
    195. Michela Balducci
  • Italy
    196. Sofia Beggin
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Health Mate - Ladies Team (Women UCI)

  • Austria
    201. Kathrin Schweinberger
  • Austria
    202. Christina Schweinberger
  • Netherlands
    203. Kirstie Van Haaften
  • Sweden
    204. Sara Mustonen
  • Netherlands
    205. Kylie Waterreus
  • Germany
    206. Laura Süßemilch
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Servetto Piumate Beltrami (Women UCI)

  • Russia
    211. Kseniia Dobrynina
  • Hungary
    213. Monika Kiraly
  • Russia
    214. Anna Potokina
  • Ukraine
    215. Yevgeniya Vysotska
  • United States
    216. Irena Ossola
  • Italy
    217. Valentina Picca
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Bepink (Women UCI)

  • Italy
    221. Tatiana Guderzo
  • Italy
    222. Silvia Valsecchi
  • Italy
    223. Francesca Pattaro
  • Italy
    224. Rachele Barbieri
  • Italy
    225. Katia Ragusa
  • Italy
    226. Chiara Perini
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Hitec Products - Birk Sport (Women UCI)

  • Norway
    231. Pemille Larsen Feldmann
  • Norway
    232. Vita Heine
  • Norway
    233. Ingrid Lorvik
  • Norway
    234. Julie Solvang
  • Netherlands
    235. Chanella Stougje
  • Italy
    236. Marta Tagliaferro
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

De ultieme Ronde van Vlaanderen-beleving

Op zondag 1 april 2018 beleefden 100 fervente wielerliefhebbers dé dag van hun leven: zij fietsten de laatste 100 kilometer van de Ronde van Vlaanderen en dat tussen de profs bij de vrouwen en de mannen. Ook in 2019 krijgen 100 gelukkigen de kans om “Vlaanderens Mooiste” te beleven in een unieke setting. Kijk snel hoe jij erbij kan zijn!