05

Apr

Ronde van Vlaanderen

Nog
194
dagen
  • KBC
  • Proximus
  • Nieuwsblad
  • Lidl
  • Lotto
  • Sport Vlaanderen
  • Toerisme Vlaanderen
  • Antwerpen
  • Stad Oudenaarde
  • De officiële Flanders Classics-wieleroutfits

    De officiële Flanders Classics-wieleroutfits

    Bioracer ontwerpt in samenwerking met Flanders Classics de officiële Flanders Classics-wieleroutfits. Bestel je outfit via onze webshop en schitter dit voorjaar in één van onze zeven ontwerpen.

Resultaten 2019

  • Italy
    1. Alberto Bettiol
  • Denmark
    2. Kasper Asgreen
  • Norway
    3. Alexander Kristoff
  • Netherlands
    4. Mathieu van der Poel
  • Germany
    5. Nils Politt
  • Australia
    6. Michael Matthews
  • Belgium
    7. Oliver Naesen
  • Belgium
    8. Tiesj Benoot
  • Belgium
    9. Alejandro Valverde

Recordhouders

  • Belgium
    Johan Museeuw
  • Belgium
    Tom Boonen
  • Switzerland
    Fabian Cancellara
  • Belgium
    Achiel Buysse
  • Italy
    Fiorenzo Magni
  • Belgium
    Eric Leman
Bekijk de geschiedenis

Deelnemende teams 2019

Total Direct Energie (PCT)
Movistar Team (WT)
Deceuninck - Quick-Step (WT)
Lotto Soudal (WT)
BORA - Hansgrohe (WT)
AG2R - La Mondiale (WT)
CCC TEAM (WT)
EF Education First (WT)
Mitchelton - Scott (WT)
Astana Pro Team (WT)
Bahrain-Merida (WT)
Groupama - FDJ (WT)
Team Dimension Data (WT)
Team Jumbo - Visma (WT)
Team Katusha Alpecin (WT)
Team Sky (WT)
Team Sunweb (WT)
Trek - Segafredo (WT)
UAE Team Emirates (WT)
Cofidis, Solutions Crédits (PCT)
Corendon - Circus (PCT)
Roompot - Charles (PCT)
Sport Vlaanderen - Baloise (PCT)
Vital Concept - B&B Hotels (PCT)
Wanty - Gobert Cycling Team (PCT)

Total Direct Energie (PCT)

  • NL
    1. Niki Terpstra
  • FR
    2. Lilian Calmejane
  • FR
    3. Anthony Turgis
  • FR
    4. Damien Gaudin
  • NL
    5. Pim Ligthart
  • FR
    6. Alexandre Pichot
  • FR
    7. Adrien Petit
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Movistar Team (WT)

  • ES
    11. Alejandro Valverde
  • ES
    12. Imanol Erviti Ollo
  • ES
    13. Luis Guillermo Mas Bonet
  • PT
    14. Nelson Oliveira
  • BE
    15. Jurgen Roelandts
  • DE
    16. Jasha Sütterlin
  • ES
    17. Jaime Castrillo Zapater
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Deceuninck - Quick-Step (WT)

  • BE
    21. Yves Lampaert
  • BE
    22. Philippe Gilbert
  • LU
    23. Bob Jungels
  • BE
    24. Iljo Keisse
  • BE
    25. Tim Declercq
  • DK
    26. Kasper Asgreen
  • CZ
    27. Zdenek Stybar
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Lotto Soudal (WT)

  • BE
    31. Tiesj Benoot
  • BE
    32. Frederik Frison
  • BE
    33. Jens Keukeleire
  • BE
    34. Nikolas Maes
  • BE
    35. Lawrence Naesen
  • NL
    36. Brian van Goethem
  • BE
    37. Tim Wellens
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

BORA - Hansgrohe (WT)

  • SK
    41. Peter Sagan
  • DE
    42. Marcus Burghardt
  • DE
    43. Andreas Schillinger
  • SK
    44. Juraj Sagan
  • IT
    45. Daniel Oss
  • AT
    46. Lukas Postlberger
  • PL
    47. Maciej Bodnar
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

AG2R - La Mondiale (WT)

  • BE
    51. Oliver Naesen
  • DE
    52. Nico Denz
  • CH
    53. Silvan Dillier
  • FR
    54. Julien Duval
  • BE
    55. Stijn Vandenbergh
  • LT
    56. Gediminas Bagdonas
  • FR
    57. Dorian Godon
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

CCC TEAM (WT)

  • BE
    61. Greg Van Avermaet
  • CH
    62. Michael Schär
  • BE
    63. Gijs Van Hoecke
  • BE
    64. Nathan Van Hooydonck
  • BE
    65. Guillaume Van Keirsbulck
  • PL
    66. Kamil Gradek
  • PL
    67. Lukasz Wisniowski
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

EF Education First (WT)

  • BE
    71. Sep Vanmarcke
  • DK
    72. Matti Breschel
  • NL
    73. Sebastian Langeveld
  • IT
    74. Sacha Modolo
  • US
    75. Taylor Phinney
  • NZ
    76. Thomas Scully
  • IT
    77. Alberto Bettiol
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Mitchelton - Scott (WT)

  • IT
    81. Matteo Trentin
  • IT
    82. Edoardo Affini
  • AU
    83. Robert Stannard
  • AU
    84. Michael Hepburn
  • DK
    85. Christopher Juul Jensen
  • SI
    86. Luka Mezgec
  • NZ
    87. Jack Bauer
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Astana Pro Team (WT)

  • IT
    91. Davide Ballerini
  • KZ
    92. Zhandos Bizhigitov
  • BE
    93. Laurens De Vreese
  • KZ
    94. Yevgeniy Gidich
  • KZ
    95. Danil Fominykh
  • CA
    96. Hugo Houle
  • DK
    97. Magnus Cort Nielsen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Bahrain-Merida (WT)

  • AU
    101. Heinrich Haussler
  • ES
    102. Ivan Garcia Cortina
  • SI
    103. Kristjan Koren
  • SI
    104. Matej Mohoric
  • IT
    105. Sonny Colbrelli
  • DE
    106. Marcel Sieberg
  • SI
    107. Jan Tratnik
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Groupama - FDJ (WT)

  • FR
    111. Arnaud Demare
  • CA
    112. Antoine Duchesne
  • IT
    113. Jacopo Guarnieri
  • LT
    114. Ignatas Konovalovas
  • CH
    115. Stefan Küng
  • FR
    116. Olivier Le Gac
  • NL
    117. Ramon Sinkeldam
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Dimension Data (WT)

  • NO
    121. Edvald Boasson Hagen
  • DK
    122. Lars Bak Ytting
  • AT
    123. Bernhard Eisel
  • DK
    124. Michael Valgren Andersen
  • ZA
    125. Reinardt Janse Van Rensburg
  • ZA
    126. Jay Robert Thomson
  • BE
    127. Julien Vermote
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Jumbo - Visma (WT)

  • BE
    131. Wout van Aert
  • NO
    132. Amund Grondahl Jansen
  • NL
    133. Mike Teunissen
  • NL
    134. Pascal Eenkhoorn
  • NL
    135. Taco van der Hoorn
  • NL
    136. Danny van Poppel
  • BE
    137. Maarten Wynants
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Katusha Alpecin (WT)

  • BE
    141. Jens Debusschere
  • BE
    142. Jenthe Biermans
  • AT
    143. Marco Haller
  • CH
    144. Reto Hollenstein
  • RU
    145. Viacheslav Kuznetsov
  • DE
    146. Nils Politt
  • DE
    147. Rick Zabel
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Sky (WT)

  • IT
    151. Gianni Moscon
  • GB
    152. Owain Doull
  • DE
    153. Christian Knees
  • IT
    154. Filippo Ganna
  • GB
    155. Luke Rowe
  • GB
    156. Ian Stannard
  • NL
    157. Dylan van Baarle
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Sunweb (WT)

  • AU
    161. Michael Matthews
  • NL
    162. Roy Curvers
  • DE
    163. Nikias Arndt
  • DK
    164. Asbjorn Kragh Andersen
  • DK
    165. Søren Kragh Andersen
  • DK
    166. Casper Pedersen
  • NL
    167. Cees Bol
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Trek - Segafredo (WT)

  • BE
    171. Jasper Stuyven
  • DE
    172. John Degenkolb
  • LU
    173. Alex Kirsch
  • US
    174. Kiel Reijnen
  • DK
    175. Mads Pedersen
  • NL
    176. Koen De Kort
  • BE
    177. Edward Theuns
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

UAE Team Emirates (WT)

  • NO
    181. Alexander Kristoff
  • CO
    182. Fernando Gaviria Rendon
  • BE
    183. Jasper Philipsen
  • NO
    184. Vegard Stake Laengen
  • IT
    185. Marco Marcato
  • NO
    186. Sven Erik Bystrøm
  • IT
    187. Oliviero Troia
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Cofidis, Solutions Crédits (PCT)

  • IT
    191. Filippo Fortin
  • FR
    192. Christophe Laporte
  • FR
    193. Cyril Lemoine
  • FR
    194. Damien Touze
  • BE
    195. Bert Van Lerberghe
  • BE
    196. Kenneth Vanbilsen
  • BE
    197. Zico Waeytens
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Corendon - Circus (PCT)

  • NL
    201. Mathieu van der Poel
  • BE
    202. Stijn Devolder
  • DK
    203. Lasse Norman Hansen
  • BE
    204. Roy Jans
  • BE
    205. Gianni Vermeersch
  • BE
    206. Dries de Bondt
  • BE
    207. Otto Vergaerde
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Roompot - Charles (PCT)

  • NL
    211. Lars Boom
  • NL
    212. Jesper Asselman
  • BE
    213. Stijn Steels
  • NL
    214. Sjoerd van Ginneken
  • NL
    215. Boy van Poppel
  • BE
    216. Senne Leysen
  • NL
    217. Pieter Weening
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Sport Vlaanderen - Baloise (PCT)

  • BE
    221. Piet Allegaert
  • BE
    222. Thomas Sprengers
  • BE
    223. Benjamin Declercq
  • BE
    224. Dries Van Gestel
  • BE
    225. Edward Planckaert
  • BE
    226. Kenneth Van Rooy
  • BE
    227. Jordi Warlop
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Vital Concept - B&B Hotels (PCT)

  • BE
    231. Kris Boeckmans
  • BE
    232. Bert De Backer
  • FR
    233. Adrien Garel
  • FR
    234. Julien Morice
  • FR
    235. Jeremy Lecroq
  • FR
    236. Jimmy Turgis
  • BE
    237. Jonas Vangenechten
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wanty - Gobert Cycling Team (PCT)

  • BE
    241. Frederik Backaert
  • BE
    242. Aimé De Gendt
  • BE
    243. Tom Devriendt
  • IT
    244. Andrea Pasqualon
  • BE
    245. Xandro Meurisse
  • BE
    246. Ludwig De Winter
  • BE
    247. Loic Vliegen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

De ultieme Ronde van Vlaanderen-beleving

Op zondag 1 april 2018 beleefden 100 fervente wielerliefhebbers dé dag van hun leven: zij fietsten de laatste 100 kilometer van de Ronde van Vlaanderen en dat tussen de profs bij de vrouwen en de mannen. Ook in 2019 krijgen 100 gelukkigen de kans om “Vlaanderens Mooiste” te beleven in een unieke setting. Kijk snel hoe jij erbij kan zijn!