Wedstrijd

Wegwijzer

Met de handige wegwijzer in pdf-formaat kunt u het volledige parcours van de 103e Ronde van Vlaanderen straat per straat meevolgen en weet u exact waar de renners passeren, inclusief handige pijlen en iconen om de route van de renners aan te duiden. Bovendien wordt er een indicatie gegeven aan de hand van drie mogelijke snelheden op welk tijdstip de renners op een bepaald punt zullen passeren.

Download de wegwijzer

Timetable

Met dit uurrooster in pdf-formaat weet je perfect in welke steden en gemeenten de Ronde van Vlaanderen op zondag 7 april zal passeren. Er staan bovendien ook de belangrijkste ijkpunten in het parcours vermeld zoals kasseistroken, hellingen en bevoorradingsstroken.

Aan de hand van drie mogelijke snelheden wordt ingeschat op welk tijdstip de renners zullen passeren in uw stad of gemeenten. Bovendien is er ook aangeduid na hoeveel kilometer de renners langs uw uitgekozen punt passeren en hoeveel kilometer ze vanaf dat punt nog voor de boeg hebben tot aan de finish in Oudenaarde.

Download het uurrooster

Overzichtskaart

Op deze overzichtskaart kunt u bekijken hoe het parcours zich door de provincies Antwerpen, Oost-Vlaanderen en West-Vlaanderen wentelt en krijgt u een opsomming van de hellingen en kasseistroken die opgenomen zijn. Deze worden bovendien weergegeven met een nummer op het kaartje. Onderaan in het document vindt u nogmaals het profiel terug van deze 103e Ronde van Vlaanderen. 

Download de overzichtskaart

Technische gids

Hieronder kunt u de technische gids downloaden voor Ronde van Vlaanderen 2019 met daarin alle nodige technische gegevens en nodige informatie voor de 103e editie op zondag 7 april.

Download de technische gids

Deelnemende teams 2019

Total Direct Energie (PCT)
Movistar Team (WT)
Deceuninck - Quick-Step (WT)
Lotto Soudal (WT)
BORA - Hansgrohe (WT)
AG2R - La Mondiale (WT)
CCC TEAM (WT)
EF Education First (WT)
Mitchelton - Scott (WT)
Astana Pro Team (WT)
Bahrain-Merida (WT)
Groupama - FDJ (WT)
Team Dimension Data (WT)
Team Jumbo - Visma (WT)
Team Katusha Alpecin (WT)
Team Sky (WT)
Team Sunweb (WT)
Trek - Segafredo (WT)
UAE Team Emirates (WT)
Cofidis, Solutions Crédits (PCT)
Corendon - Circus (PCT)
Roompot - Charles (PCT)
Sport Vlaanderen - Baloise (PCT)
Vital Concept - B&B Hotels (PCT)
Wanty - Gobert Cycling Team (PCT)

Total Direct Energie (PCT)

  • NL
    1. Niki Terpstra
  • FR
    2. Lilian Calmejane
  • FR
    3. Anthony Turgis
  • FR
    4. Damien Gaudin
  • NL
    5. Pim Ligthart
  • FR
    6. Alexandre Pichot
  • FR
    7. Adrien Petit
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Movistar Team (WT)

  • ES
    11. Alejandro Valverde
  • ES
    12. Imanol Erviti Ollo
  • ES
    13. Luis Guillermo Mas Bonet
  • PT
    14. Nelson Oliveira
  • BE
    15. Jurgen Roelandts
  • DE
    16. Jasha Sütterlin
  • ES
    17. Jaime Castrillo Zapater
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Deceuninck - Quick-Step (WT)

  • BE
    21. Yves Lampaert
  • BE
    22. Philippe Gilbert
  • LU
    23. Bob Jungels
  • BE
    24. Iljo Keisse
  • BE
    25. Tim Declercq
  • DK
    26. Kasper Asgreen
  • CZ
    27. Zdenek Stybar
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Lotto Soudal (WT)

  • BE
    31. Tiesj Benoot
  • BE
    32. Frederik Frison
  • BE
    33. Jens Keukeleire
  • BE
    34. Nikolas Maes
  • BE
    35. Lawrence Naesen
  • NL
    36. Brian van Goethem
  • BE
    37. Tim Wellens
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

BORA - Hansgrohe (WT)

  • SK
    41. Peter Sagan
  • DE
    42. Marcus Burghardt
  • DE
    43. Andreas Schillinger
  • SK
    44. Juraj Sagan
  • IT
    45. Daniel Oss
  • AT
    46. Lukas Postlberger
  • PL
    47. Maciej Bodnar
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

AG2R - La Mondiale (WT)

  • BE
    51. Oliver Naesen
  • DE
    52. Nico Denz
  • CH
    53. Silvan Dillier
  • FR
    54. Julien Duval
  • BE
    55. Stijn Vandenbergh
  • LT
    56. Gediminas Bagdonas
  • FR
    57. Dorian Godon
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

CCC TEAM (WT)

  • BE
    61. Greg Van Avermaet
  • CH
    62. Michael Schär
  • BE
    63. Gijs Van Hoecke
  • BE
    64. Nathan Van Hooydonck
  • BE
    65. Guillaume Van Keirsbulck
  • PL
    66. Kamil Gradek
  • PL
    67. Lukasz Wisniowski
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

EF Education First (WT)

  • BE
    71. Sep Vanmarcke
  • DK
    72. Matti Breschel
  • NL
    73. Sebastian Langeveld
  • IT
    74. Sacha Modolo
  • US
    75. Taylor Phinney
  • NZ
    76. Thomas Scully
  • IT
    77. Alberto Bettiol
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Mitchelton - Scott (WT)

  • IT
    81. Matteo Trentin
  • IT
    82. Edoardo Affini
  • AU
    83. Robert Stannard
  • AU
    84. Michael Hepburn
  • DK
    85. Christopher Juul Jensen
  • SI
    86. Luka Mezgec
  • NZ
    87. Jack Bauer
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Astana Pro Team (WT)

  • IT
    91. Davide Ballerini
  • KZ
    92. Zhandos Bizhigitov
  • BE
    93. Laurens De Vreese
  • KZ
    94. Yevgeniy Gidich
  • KZ
    95. Danil Fominykh
  • CA
    96. Hugo Houle
  • DK
    97. Magnus Cort Nielsen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Bahrain-Merida (WT)

  • AU
    101. Heinrich Haussler
  • ES
    102. Ivan Garcia Cortina
  • SI
    103. Kristjan Koren
  • SI
    104. Matej Mohoric
  • IT
    105. Sonny Colbrelli
  • DE
    106. Marcel Sieberg
  • SI
    107. Jan Tratnik
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Groupama - FDJ (WT)

  • FR
    111. Arnaud Demare
  • CA
    112. Antoine Duchesne
  • IT
    113. Jacopo Guarnieri
  • LT
    114. Ignatas Konovalovas
  • CH
    115. Stefan Küng
  • FR
    116. Olivier Le Gac
  • NL
    117. Ramon Sinkeldam
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Dimension Data (WT)

  • NO
    121. Edvald Boasson Hagen
  • DK
    122. Lars Bak Ytting
  • AT
    123. Bernhard Eisel
  • DK
    124. Michael Valgren Andersen
  • ZA
    125. Reinardt Janse Van Rensburg
  • ZA
    126. Jay Robert Thomson
  • BE
    127. Julien Vermote
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Jumbo - Visma (WT)

  • BE
    131. Wout van Aert
  • NO
    132. Amund Grondahl Jansen
  • NL
    133. Mike Teunissen
  • NL
    134. Pascal Eenkhoorn
  • NL
    135. Taco van der Hoorn
  • NL
    136. Danny van Poppel
  • BE
    137. Maarten Wynants
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Katusha Alpecin (WT)

  • BE
    141. Jens Debusschere
  • BE
    142. Jenthe Biermans
  • AT
    143. Marco Haller
  • CH
    144. Reto Hollenstein
  • RU
    145. Viacheslav Kuznetsov
  • DE
    146. Nils Politt
  • DE
    147. Rick Zabel
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Sky (WT)

  • IT
    151. Gianni Moscon
  • GB
    152. Owain Doull
  • DE
    153. Christian Knees
  • IT
    154. Filippo Ganna
  • GB
    155. Luke Rowe
  • GB
    156. Ian Stannard
  • NL
    157. Dylan van Baarle
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Sunweb (WT)

  • AU
    161. Michael Matthews
  • NL
    162. Roy Curvers
  • DE
    163. Nikias Arndt
  • DK
    164. Asbjorn Kragh Andersen
  • DK
    165. Søren Kragh Andersen
  • DK
    166. Casper Pedersen
  • NL
    167. Cees Bol
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Trek - Segafredo (WT)

  • BE
    171. Jasper Stuyven
  • DE
    172. John Degenkolb
  • LU
    173. Alex Kirsch
  • US
    174. Kiel Reijnen
  • DK
    175. Mads Pedersen
  • NL
    176. Koen De Kort
  • BE
    177. Edward Theuns
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

UAE Team Emirates (WT)

  • NO
    181. Alexander Kristoff
  • CO
    182. Fernando Gaviria Rendon
  • BE
    183. Jasper Philipsen
  • NO
    184. Vegard Stake Laengen
  • IT
    185. Marco Marcato
  • NO
    186. Sven Erik Bystrøm
  • IT
    187. Oliviero Troia
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Cofidis, Solutions Crédits (PCT)

  • IT
    191. Filippo Fortin
  • FR
    192. Christophe Laporte
  • FR
    193. Cyril Lemoine
  • FR
    194. Damien Touze
  • BE
    195. Bert Van Lerberghe
  • BE
    196. Kenneth Vanbilsen
  • BE
    197. Zico Waeytens
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Corendon - Circus (PCT)

  • NL
    201. Mathieu van der Poel
  • BE
    202. Stijn Devolder
  • DK
    203. Lasse Norman Hansen
  • BE
    204. Roy Jans
  • BE
    205. Gianni Vermeersch
  • BE
    206. Dries De Bondt
  • BE
    207. Otto Vergaerde
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Roompot - Charles (PCT)

  • NL
    211. Lars Boom
  • NL
    212. Jesper Asselman
  • BE
    213. Stijn Steels
  • NL
    214. Sjoerd van Ginneken
  • NL
    215. Boy van Poppel
  • BE
    216. Senne Leysen
  • NL
    217. Pieter Weening
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Sport Vlaanderen - Baloise (PCT)

  • BE
    221. Piet Allegaert
  • BE
    222. Thomas Sprengers
  • BE
    223. Benjamin Declercq
  • BE
    224. Dries Van Gestel
  • BE
    225. Edward Planckaert
  • BE
    226. Kenneth Van Rooy
  • BE
    227. Jordi Warlop
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Vital Concept - B&B Hotels (PCT)

  • BE
    231. Kris Boeckmans
  • BE
    232. Bert De Backer
  • FR
    233. Adrien Garel
  • FR
    234. Julien Morice
  • FR
    235. Jeremy Lecroq
  • FR
    236. Jimmy Turgis
  • BE
    237. Jonas Vangenechten
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wanty - Gobert Cycling Team (PCT)

  • BE
    241. Frederik Backaert
  • BE
    242. Aimé De Gendt
  • BE
    243. Tom Devriendt
  • IT
    244. Andrea Pasqualon
  • BE
    245. Xandro Meurisse
  • BE
    246. Ludwig De Winter
  • BE
    247. Loic Vliegen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst