Wedstrijd

Sleep om het volledige parcours te bekijken

Deelnemende teams 2018

Quick - Step Floors (WT)
BORA - Hansgrohe (WT)
Lotto Soudal (WT)
BMC Racing Team (WT)
Team EF Education First - Drapac (WT)
Trek - Segafredo (WT)
Mitchelton - Scott (WT)
AG2R La Mondiale (WT)
Team Katusha - Alpecin (WT)
Astana Pro Team (WT)
Team Sky (WT)
Team Dimension Data (WT)
Movistar Team (WT)
Bahrain Merida (WT)
Team LottoNL - Jumbo (WT)
Groupama - FDJ (WT)
Team Sunweb (WT)
UAE - Team Emirates (WT)
Sport Vlaanderen - Baloise (PCT)
Wanty - Groupe Gobert (PCT)
Verandas Willems - Crelan (PCT)
WB Veranclassic Aqua Protect (PCT)
Cofidis, Solutions Crédits (PCT)
Vital Concept (PCT)
Roompot - Nederlandse Loterij (PCT)

Quick - Step Floors (WT)

  • BE
    1. Phillippe Gilbert
  • BE
    2. Yves Lampaert
  • BE
    3. Iljo Keisse
  • CZ
    4. Zdenek Stybar
  • FR
    5. Florian Senechal
  • BE
    6. Tim Declercq
  • NL
    7. Niki Terpstra
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

BORA - Hansgrohe (WT)

  • SK
    11. Peter Sagan
  • DE
    12. Marcus Burghardt
  • IT
    13. Daniel Oss
  • PL
    14. Maciej Bodnar
  • SK
    15. Juraj Sagan
  • DE
    16. Christoph Pfingsten
  • DE
    17. Andreas Schillinger
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Lotto Soudal (WT)

  • BE
    41. Tiesj Benoot
  • BE
    42. Frederik Frison
  • DK
    43. Lars Ytting Bak
  • BE
    44. Jens Debusschere
  • BE
    45. Jasper De Buyst
  • DE
    46. Marcel Sieberg
  • BE
    47. Jelle Wallays
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

BMC Racing Team (WT)

  • BE
    31. Greg Van Avermaet
  • IT
    32. Alberto Bettiol
  • LU
    33. Jean-Pierre Drucker
  • CH
    34. Stefan Küng
  • BE
    35. Jurgen Roelandts
  • CH
    36. Michael Schär
  • ES
    37. Francisco José Ventoso Alberdi
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team EF Education First - Drapac (WT)

  • BE
    51. Sep Vanmarcke
  • DK
    52. Matti Breschel
  • NL
    53. Sebastian Langeveld
  • IT
    54. Sacha Modolo
  • US
    55. Taylor Phinney
  • NZ
    56. Thomas Scully
  • AU
    57. Mitchell Docker
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Trek - Segafredo (WT)

  • BE
    161. Jasper Stuyven
  • DE
    162. John Degenkolb
  • NL
    163. Koen De Kort
  • IE
    164. Ryan Mullen
  • DK
    165. Mads Pedersen
  • CH
    166. Gregory Rast
  • US
    167. Kiel Reijnen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Mitchelton - Scott (WT)

  • AU
    101. Mathew Hayman
  • NZ
    102. Jack Bauer
  • AU
    103. Luke Durbridge
  • AU
    104. Alexander Edmondson
  • AU
    105. Michael Hepburn
  • SI
    106. Luka Mezgec
  • IT
    107. Matteo Trentin
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

AG2R La Mondiale (WT)

  • BE
    21. Oliver Naesen
  • BE
    22. Stijn Vandenbergh
  • LT
    23. Gediminas Bagdonas
  • FR
    24. Rudy Barbier
  • DE
    25. Nico Denz
  • FR
    26. Julien Duval
  • FR
    27. Tony Gallopin
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Katusha - Alpecin (WT)

  • DE
    131. Tony Martin
  • RU
    132. Viacheslav Kuznetsov
  • PT
    133. José Goncalvez
  • AT
    134. Marco Haller
  • BE
    135. Baptiste Planckaert
  • DE
    136. Nils Politt
  • DE
    137. Rick Zabel
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Astana Pro Team (WT)

  • BE
    71. Laurens De Vreese
  • IT
    72. Oscar Gatto
  • CA
    73. Hugo Houle
  • NO
    74. Truls Korsaeth
  • KZ
    75. Alexey Lutsenko
  • DK
    76. Magnus Cort Nielsen
  • DK
    77. Michael Valgren Andersen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Sky (WT)

  • PL
    151. Michal Kwiatkowski
  • PL
    152. Michal Golas
  • DE
    153. Christian Knees
  • IT
    154. Gianni Moscon
  • GB
    155. Luke Rowe
  • GB
    156. Ian Stannard
  • NL
    157. Dylan van Baarle
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Dimension Data (WT)

  • BE
    121. Julien Vermote
  • NO
    122. Edvald Boasson Hagen
  • ZA
    123. Nicolas Dougall
  • ZA
    124. Johann Abraham Van Zyl
  • ZA
    125. Ryan Gibbons
  • ZA
    126. Jay Robert Thomson
  • ZA
    127. Jaco Venter
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Movistar Team (WT)

  • ES
    111. Jorge Arcas
  • ES
    112. Carlos Barbero
  • ES
    113. Hector Carretero
  • ES
    114. Imanol Erviti Ollo
  • PT
    115. Nuno Matos
  • PT
    116. Nelson Oliveira
  • DE
    117. Jasha Sütterlin
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Bahrain Merida (WT)

  • IT
    81. Vincenzo Nibali
  • SI
    82. Borut Bozic
  • IT
    83. Sonny Colbrelli
  • ES
    84. Ivan Garcia Cortina
  • AU
    85. Heinrich Haussler
  • SI
    86. Kristjan Koren
  • SI
    87. Luka Pibernik
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team LottoNL - Jumbo (WT)

  • NO
    141. Amund Grondahl Jansen
  • NL
    142. Pascal Eenkhoorn
  • NL
    143. Timo Roosen
  • NL
    144. Bram Tankink
  • NL
    145. Jos Van Emden
  • DE
    146. Robert Wagner
  • BE
    147. Maarten Wynants
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Groupama - FDJ (WT)

  • FR
    91. Arnaud Demare
  • IT
    92. Davide Cimolai
  • CA
    93. Antoine Duchesne
  • IT
    94. Jacopo Guarnieri
  • LT
    95. Ignatas Konovalovas
  • FR
    96. Olivier Le Gac
  • NL
    97. Ramon Sinkeldam
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Sunweb (WT)

  • BE
    61. Edward Theuns
  • DK
    62. Søren Kragh Andersen
  • DE
    63. Nikias Arndt
  • NL
    64. Roy Curvers
  • NL
    65. Lennard Hofstede
  • NL
    66. Tom Stamsnijder
  • NL
    67. Mike Teunissen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

UAE - Team Emirates (WT)

  • NO
    171. Alexander Kristoff
  • NO
    172. Sven Erik Bystrom
  • IT
    173. Simone Consonni
  • IT
    174. Filippo Ganna
  • IT
    175. Marco Marcato
  • GB
    176. Ben Swift
  • IT
    177. Oliviero Troia
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Sport Vlaanderen - Baloise (PCT)

  • BE
    181. Preben Van Hecke
  • BE
    182. Piet Allegaert
  • BE
    183. Amaury Capiot
  • BE
    184. Aimé De Gendt
  • BE
    185. Benjamin Declercq
  • BE
    186. Edward Planckaert
  • BE
    187. Jonas Rickaert
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wanty - Groupe Gobert (PCT)

  • BE
    201. Frederik Backaert
  • BE
    202. Tom Devriendt
  • FR
    203. Yoann Offredo
  • IT
    204. Andrea Pasqualon
  • NZ
    205. Dion Smith
  • BE
    206. Guillaume Van Keirsbulck
  • GB
    207. Mark McNally
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Verandas Willems - Crelan (PCT)

  • BE
    191. Wout van Aert
  • BE
    192. Sean De Bie
  • BE
    193. Stijn Steels
  • BE
    194. Zico Waeytens
  • BE
    195. Stijn Devolder
  • NL
    196. Huub Duijn
  • BE
    197. Michael Goolaerts +
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

WB Veranclassic Aqua Protect (PCT)

  • BE
    211. Kenny Dehaes
  • FR
    212. Justin Jules
  • BE
    213. Julien Mortier
  • LU
    214. Alex Kirsch
  • BE
    215. Dimitri Peyskens
  • CH
    216. Lukas Spengler
  • BE
    217. Maxime Vantomme
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Cofidis, Solutions Crédits (PCT)

  • FR
    241. Christophe Laporte
  • FR
    242. Geoffrey Soupe
  • FR
    243. Jimmy Turgis
  • FR
    244. Cyril Lemoine
  • BE
    245. Michael Van Staeyen
  • BE
    246. Bert Van Lerberghe
  • BE
    247. Kenneth Vanbilsen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Vital Concept (PCT)

  • FR
    231. Bryan Coquard
  • BE
    232. Bert De Backer
  • FR
    233. Johan Lebon
  • FR
    234. Jeremy Lecroq
  • FR
    235. Julien Morice
  • CH
    236. Patrick Müller
  • BE
    237. Jonas Vangenechten
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Roompot - Nederlandse Loterij (PCT)

  • NL
    221. Pieter Weening
  • NL
    222. Floris Gerts
  • NL
    223. Pim Ligthart
  • NL
    224. Coen Vermeltfoort
  • NL
    225. Sjoerd van Ginneken
  • NL
    226. Brian van Goethem
  • NL
    227. Jan-Willem van Schip
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wegwijzer

Met de handige wegwijzer in pdf-formaat kunt u het volledige parcours van de 102e Ronde van Vlaanderen straat per straat meevolgen en weet u exact waar de renners passeren, inclusief handige pijlen en iconen om de route van de renners aan te duiden. Bovendien wordt er een indicatie gegeven aan de hand van drie mogelijke snelheden op welk tijdstip de renners op een bepaald punt zullen passeren.

Download de Wegwijzer

Timetable

Met dit uurrooster in pdf-formaat weet je perfect in welke steden en gemeenten de Ronde van Vlaanderen op zondag 1 april passeren en staan bovendien ook de belangrijkste ijkpunten in het parcours vermeld zoals kasseistroken, hellingen en bevoorradingsstroken.

Aan de hand van drie mogelijke snelheden wordt ingeschat op welk tijdstip de renners zullen passeren in uw stad of gemeenten. Bovendien is er ook aangeduid na hoeveel kilometer de renners langs uw uitgekozen punt passeren en hoeveel kilometer ze vanaf dat punt nog voor de boeg hebben tot aan de finish in Oudenaarde.

Download het uurrooster

Overzichtskaart

Op deze overzichtskaart kunt u bekijken hoe het parcours zich door de provincies Antwerpen, Oost-Vlaanderen en West-Vlaanderen wentelt en krijgt u een opsomming van de hellingen en kasseistroken die opgenomen zijn. Deze worden bovendien weergegeven met een nummer op het kaartje. Onderaan in het document vindt u nogmaals het profiel terug van deze 102e Ronde van Vlaanderen.

Download de overzichtskaart

Parcours detail

Op ons interactief profiel kunt u met de muis scrollen tussen start en finish. Door op de onderstaande button of op de icoontjes in de kaart te klikken, krijgt u gedetailleerde informatie over het parcours te zien. Zo weet u perfect in welke volgorde de hellingen aan bod komen, krijgt u meer informatie over de helling/kasseistrook of POI in kwestie en krijgt u een idee hoe laat de renners ongeveer op een bepaald punt passeren.

Bekijk het parcours in detail

Technische gids

Hieronder kunt u de technische gids downloaden voor Ronde van Vlaanderen 2018 met daarin alle nodige technische gegevens en nodige informatie voor de 102e editie op zondag 1 april.

Download de technische gids