Wedstrijd

Sleep om het volledige parcours te bekijken

Deelnemende teams

Bora - Hansgrohe (WT)
Quick - Step Floors (WT)
Lotto Soudal (WT)
BMC Racing Team (WT)
Cannondale Drapac Professional Cycling Team (WT)
Trek - Segafredo (WT)
Orica - Scott (WT)
AG2R - La mondiale (WT)
Team Katusha - Alpecin (WT)
Astana Pro Team (WT)
Team Sky (WT)
Team Dimension Data (WT)
Movistar Team (WT)
Bahrain - Merida (WT)
Team Lotto NL - Jumbo (WT)
FDJ (WT)
Team Sunweb (WT)
UAE ABU Dhabi (WT)
SPORT VLAANDEREN - BALOISE (PCT)
WANTY - GROUPE GOBERT (PCT)
VERANDA'S WILLEMS - CRELAN (PCT)
DIRECT ENERGIE (PCT)
COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS (PCT)
Roompot - Nederlandse Loterij (PCT)
WILIER TRIESTINA (PCT)

Bora - Hansgrohe (WT)

  • Slovakia
    1. Peter Sagan
  • Germany
    2. Christoph Pfingsten
  • Germany
    3. Marcus Burghardt
  • Slovakia
    4. Michal Kolar
  • Slovakia
    5. Juraj Sagan
  • Poland
    6. Maciej Bodnar
  • Latvia
    7. Aleksejs Saramotins
  • Germany
    8. Andreas Schillinger
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Quick - Step Floors (WT)

  • Belgium
    11. Tom Boonen
  • Colombia
    12. Fernando Gaviria
  • Belgium
    13. Phillippe Gilbert
  • Belgium
    14. Iljo Keisse
  • Belgium
    15. Yves Lampaert
  • Czech Republic
    16. Zdenek Stybar
  • Netherlands
    17. Niki Terpstra
  • Italy
    18. Matteo Trentin
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Lotto Soudal (WT)

  • Belgium
    21. Tiesj Benoot
  • Belgium
    22. Jens Debusschere
  • France
    23. Tony Gallopin
  • Germany
    24. Andre Greipel
  • Belgium
    25. Nikolas Maes
  • Belgium
    26. Jurgen Roelandts
  • Germany
    27. Marcel Sieberg
  • Belgium
    28. Jelle Wallays
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

BMC Racing Team (WT)

  • Belgium
    31. Greg Van Avermaet
  • Switzerland
    32. Silvan Dillier
  • Luxembourg
    33. Jean-Pierre Drucker
  • Switzerland
    34. Martin Elmiger
  • Switzerland
    35. Stefan Küng
  • Italy
    36. Manuel Quinziato
  • Italy
    37. Daniel Oss
  • Spain
    38. Francisco José Ventoso Alberdi
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Cannondale Drapac Professional Cycling Team (WT)

  • Belgium
    41. Sep Vanmarcke
  • Belgium
    42. Tom Van Asbroeck
  • Netherlands
    43. Sebastian Langeveld
  • Italy
    44. Alberto Bettiol
  • United States
    45. Taylor Phinney
  • New Zealand
    46. Thomas Scully
  • New Zealand
    47. Patrick Bevin
  • Netherlands
    48. Dylan Van Baarle
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Trek - Segafredo (WT)

  • Belgium
    51. Jasper Stuyven
  • Belgium
    52. Edward Theuns
  • Germany
    53. John Degenkolb
  • Italy
    54. Fabio Felline
  • Switzerland
    55. Gregory Rast
  • Italy
    56. Marco Coledan
  • Netherlands
    57. Koen De Kort
  • Netherlands
    58. Boy Van Poppel
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Orica - Scott (WT)

  • Australia
    61. Mathew Hayman
  • Belgium
    62. Jens Keukeleire
  • Australia
    63. Luke Durbridge
  • Australia
    64. Mitchell Docker
  • Denmark
    65. Christopher Juul Jensen
  • Australia
    66. Michael Hepburn
  • Slovenia
    67. Luka Mezgec
  • Denmark
    68. Magnus Cort Nielsen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

AG2R - La mondiale (WT)

  • Belgium
    71. Stijn Vandenbergh
  • Belgium
    72. Oliver Naesen
  • Lithuania
    73. Gediminas Bagdonas
  • Germany
    74. Nico Denz
  • France
    75. Julien Duval
  • Canada
    76. Hugo Houle
  • France
    77. Alexis Gougeard
  • France
    78. Rudy Barbier
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Katusha - Alpecin (WT)

  • Norway
    81. Alexander Kristoff
  • Germany
    82. Tony Martin
  • Switzerland
    83. Reto Hollenstein
  • Norway
    84. Sven Erik Bystrøm
  • Russia
    85. Viacheslav Kuznetsov
  • Austria
    86. Marco Haller
  • Denmark
    87. Michael Mørkøv
  • Germany
    88. Nils Politt
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Astana Pro Team (WT)

  • Denmark
    91. Matti Breschel
  • Belgium
    92. Laurens De Vreese
  • Italy
    93. Oscar Gatto
  • Ukraine
    94. Andriy Grivko
  • Kazakhstan
    95. Dimitriy Gruzdev
  • Norway
    96. Truls Korsaeth
  • Kazakhstan
    97. Alexey Lutsenko
  • Denmark
    98. Michael Valgren
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Sky (WT)

  • United Kingdom
    101. Ian Stannard
  • United Kingdom
    102. Luke Rowe
  • Italy
    103. Gianni Moscon
  • Italy
    104. Salvatore Puccio
  • Germany
    105. Christian Knees
  • United Kingdom
    106. Owain Doull
  • Netherlands
    107. Danny Van Poppel
  • Poland
    108. Lukasz Wisniowski
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Dimension Data (WT)

  • Norway
    111. Edvald Boasson Hagen
  • South Africa
    112. Nicolas Dougall
  • Austria
    113. Bernhard Eisel
  • United States
    114. Tyler Farrar
  • South Africa
    115. Reinardt Janse Van Rensburg
  • Algeria
    116. Youcef Reguigui
  • South Africa
    117. Jay Thomson
  • United Kingdom
    118. Scott Thwaites
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Movistar Team (WT)

  • Costa Rica
    121. Andrey Amador Bikkazakova
  • Spain
    122. Jorge Arcas Pena
  • Spain
    123. Hector Carretero Millan
  • Portugal
    124. Nelson Dos Santos Simoes Oliveira
  • Spain
    125. Imanol Erviti Ollo
  • Portugal
    126. Nuno Matos
  • Colombia
    127. Dayer Uberney Quitana Rojas
  • Germany
    128. Jasha Sütterlin
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Bahrain - Merida (WT)

  • Australia
    131. Heinrich Haussler
  • Italy
    132. Niccolo Bonifazio
  • Slovenia
    133. Borut Bozic
  • Spain
    134. Ivan Cortina Garcia
  • Italy
    135. Sonny Colbrelli
  • Taiwan
    136. Chun Kai Feng
  • Slovenia
    137. David Per
  • Slovenia
    138. Luka Pibernik
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Lotto NL - Jumbo (WT)

  • Netherlands
    141. Lars Boom
  • Netherlands
    142. Thomas Leezer
  • Netherlands
    143. Timo Roosen
  • Netherlands
    144. Bram Tankink
  • Belgium
    145. Gijs Van Hoecke
  • Netherlands
    146. Jos Van Emden
  • Germany
    147. Robert Wagner
  • Belgium
    148. Maarten Wynants
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

FDJ (WT)

  • France
    151. Arnaud Démare
  • France
    152. Mickael Delage
  • Italy
    153. Jacopo Guarnieri
  • Norway
    154. Daniel Hoelgaard
  • Lithuania
    155. Ignatas Konovalovas
  • France
    156. Matthieu Ladagnous
  • France
    157. Olivier Le Gac
  • France
    158. Marc Sarreau
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Sunweb (WT)

  • Denmark
    161. Søren Kragh Andersen  
  • Germany
    162. Nikias Arndt
  • Germany
    163. Phil Bauhaus
  • Netherlands
    164. Roy Curvers
  • Belgium
    165. Bert De Backer
  • Netherlands
    166. Ramon Sinkeldam
  • Netherlands
    167. Mike Teunissen
  • Belgium
    168. Zico Waeytens
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

UAE ABU Dhabi (WT)

  • Italy
    171. Simone Consonni
  • Italy
    172. Filippo Ganna
  • Slovenia
    173. Marko Kump
  • Norway
    174. Vegard Stake Laengen
  • Italy
    175. Marco Marcato
  • Italy
    176. Sacha Modolo
  • Italy
    177. Oliviero Troia
  • Italy
    178. Federico Zurlo
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

SPORT VLAANDEREN - BALOISE (PCT)

  • Belgium
    181. Preben Van Hecke
  • Belgium
    182. Edward Planckaert
  • Belgium
    183. Jonas Rickaert
  • Belgium
    184. Jarl Salomein
  • Belgium
    185. Thomas Sprengers
  • Belgium
    186. Stijn Steels
  • Belgium
    187. Amaury Capiot
  • Belgium
    188. Bert Van Lerberghe
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

WANTY - GROUPE GOBERT (PCT)

  • Belgium
    191. Guillaume Van Keirsbulck
  • Belgium
    192. Frederik Backaert
  • Netherlands
    193. Wesley Kreder
  • France
    194. Yoann Offredo
  • Italy
    195. Simone Antonini
  • Belgium
    196. Kevin Van Melsen
  • Belgium
    197. Pieter Vanspeybrouck
  • Belgium
    198. Frederik Veuchelen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

VERANDA'S WILLEMS - CRELAN (PCT)

  • Belgium
    201. Stijn Devolder
  • Belgium
    202. Gaetan Bille
  • Belgium
    203. Sander Cordeel
  • Belgium
    204. Dries De Bondt
  • Netherlands
    205. Huub Duijn
  • Belgium
    206. Timothy Dupont
  • Belgium
    207. Stef Van Zummeren
  • Belgium
    208. Otto Vergaerde
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

DIRECT ENERGIE (PCT)

  • Canada
    211. Ryan Anderson
  • France
    212. Romain Cardis
  • France
    213. Sylvain Chavanel
  • Canada
    214. Antoine Duchesne
  • France
    215. Bryan Coquard
  • France
    216. Julien Morice
  • France
    217. Adrien Petit
  • France
    218. Alexandre Pichot
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS (PCT)

  • France
    221. Loic Chetout
  • Belgium
    222. Dimitri Claeys
  • France
    223. Hugo Hofstetter
  • France
    224. Christophe Laporte
  • France
    225. Cyril Lemoine
  • France
    226. Florian Sénéchal
  • Belgium
    227. Michael Van Staeyen
  • Belgium
    228. Kenneth Vanbilsen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Roompot - Nederlandse Loterij (PCT)

  • Netherlands
    231. Jesper Asselman
  • Netherlands
    232. Berden De Vries
  • Netherlands
    233. Pim Ligthart
  • Netherlands
    234. Jens Mouris
  • Netherlands
    235. Taco Van Der Hoorn
  • Netherlands
    236. Sjoerd Van Ginneken
  • Netherlands
    237. Brian Van Goethem
  • Netherlands
    238. Pieter Weening
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

WILIER TRIESTINA (PCT)

  • Italy
    241. Filippo Pozzato
  • Italy
    242. Liam Bertazzo
  • Italy
    243. Matteo Draperi
  • Italy
    244. Giuseppe Fonzi
  • Italy
    245. Jacopo Mosca
  • Brazil
    246. Rafael Andriato
  • Italy
    247. Alex Turrin
  • Albania
    248. Eugert Zhupa
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wegwijzer

Met de handige wegwijzer in pdf-formaat kunt u het volledige parcours van de 101e Ronde van Vlaanderen straat per straat meevolgen en weet u exact waar de renners passeren, inclusief handige pijlen en iconen om de route van de renners aan te duiden. Bovendien wordt er een indicatie gegeven aan de hand van drie mogelijke snelheden op welk tijdstip de renners op een bepaald punt zullen passeren.

Download de Wegwijzer

Timetable

Met dit uurrooster in pdf-formaat weet je perfect in welke steden en gemeenten de Ronde van Vlaanderen op zondag 2 april passeren en staan bovendien ook de belangrijkste ijkpunten in het parcours vermeld zoals kasseistroken, hellingen en bevoorradingsstroken.

Aan de hand van drie mogelijke snelheden wordt ingeschat op welk tijdstip de renners zullen passeren in uw stad of gemeenten. Bovendien is er ook aangeduid na hoeveel kilometer de renners langs uw uitgekozen punt passeren en hoeveel kilometer ze vanaf dat punt nog voor de boeg hebben tot aan de finish in Oudenaarde.

Download het uurrooster

Overzichtskaart

Op deze overzichtskaart kunt u bekijken hoe het parcours zich door de provincies Antwerpen, Oost-Vlaanderen en West-Vlaanderen wentelt en krijgt u een opsomming van de hellingen en kasseistroken die opgenomen zijn. Deze worden bovendien weergegeven met een nummer op het kaartje. Onderaan in het document vindt u nogmaals het profiel terug van deze 101e Ronde van Vlaanderen.

Download overzichtskaart

Parcours detail

Op ons interactief profiel kunt u met de muis scrollen tussen start en finish. Door op de onderstaande button of op de icoontjes in de kaart te klikken, krijgt u gedetailleerde informatie over het parcours te zien. Zo weet u perfect in welke volgorde de hellingen aan bod komen, krijgt u meer informatie over de helling/kasseistrook of POI in kwestie en krijgt u een idee hoe laat de renners ongeveer op een bepaald punt passeren.

Bekijk het parcours in detail
Smarthpone image

Op de hoogte blijven?